پشتیبانی و مشاوره خرید:

0917- 200 1422

5
0
0
Subtotal: تومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

آیا بهترین مشاورین کنکور ایران را می‌شناسید؟

عناوینی که خواهید خواند

آشنایی با بهترین مشاورین کنکور ایران، باعث می‌شود تا دانش‌آموزان بتوانند عملکرد بهتری، هنگام تست‌زدن داشته باشند. در واقع، کنکور آزمونی است که به‌عنوان بزرگ‌ترین چالش نوجوان‌ها برای ورود به دوران بزرگسالی و استقلال شناخته می‌شود. به همین دلیل شناخت افراد کاردان، حرفه‌ای و با تجربه موجب می‌شود تا داوطلب‌ها بتوانند در زمان و انرژی خود صرفه‌جویی کنند و به‌جای امتحان‌کردن روش‌های ناشناخته و وقت‌گیر، به‌طور مستقیم برای رقابت آماده شوند.

بزرگ‌ترین عامل نیاز دانش‌آموزان به مشاورین کنکور چیست؟

اگر بخواهیم بزرگ‌ترین دلیلی که باعث می‌شود دانش‌آموزان به بهترین مشاورین کنکور ایران نیاز داشته باشند را بیان کنیم، باید به این نکته اشاره داشته باشیم که داوطلبان کنکور، بیشتر از هر چیز دیگری، به‌دنبال زمان هستند. به همین دلیل است که حاضرند بخشی از تمرکز خود را صرف یادگیری مدیریت زمان کنند!

یک داوطلب کنکور موظف است تا قبل از انتخاب رشته، تحقیق کند؛ در مورد نحوه برگزاری آزمون اطلاعات کسب کند؛ برنامه‌ریزی دقیق داشته باشد و از در کنار همه این‌ها، بتواند روحیه خود را برای ادامه این مسیر دشوار، قوی نگه دارد.

حال فرض کنید که تمام این دغدغه‌ها، برای یک دانش‌آموز کنکوری حذف شود. در این شرایط چه پیش خواهد آمد؟ به‌قطع چنین داوطلبی تمام زمان و انرژی که در دست دارد را صرف مطالعه، تست زدن و یادگیری خواهد کرد و مابقی کارها توسط شخصی انجام می‌شود که نه‌تنها دانش دارد، بلکه از تجربه کافی نیز برخوردار است.

5 ویژگی که باید در بهترین مشاورین کنکور ایران جستجو کنید!

2

برای اینکه بتوانید به‌واسطه داشتن مشاور کنکور، نتایج مطلوب دریافت کنید، نیازمند برقراری ارتباط با افرادی هستید که در کنار متخصص‌بودن، دارای 5 ویژگی فهرست پایین هستند:

 • داشتن دانش فنی
 • تجربه
 • سواد برقراری ارتباط
 • تعهد
 • نظم

در ادامه هریک از این ویژگی‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

چرا مشاورین کنکور باید دانش فنی داشته باشند؟

مشاور کنکور باید در مورد سیستم آموزشی بداند؛ بایدها و نبایدهای کنکور را بشناسد و شیوه‌هایی که در نظام آموزشی کشور موثر و اثربخش هستند را در اختیار دانش‌آموزان قرار دهد. چراکه اگر غیر از این باشد، صلاحیت کافی برای تبدیل شدن به یک همراه کنکور را ندارد.

بهترین مشاورین کنکور ایران، از تجربه کافی برخوردارند!

هیچ‌چیز به‌اندازه تجربه، ارزشمند نیست! مشاوری که سابقه کار با دانش‌آموزان مختلف را داشته باشد، نه‌تنها می‌تواند به‌عنوان یک همراه خوب شناخته شود، بلکه قادر است بهترین عملکرد را در زمان بحران‌های مختلف از خود نشان دهد.

منظور از سواد برقراری ارتباط چیست؟

هر دانش‌آموز و داوطلب کنکور، به‌قطع دارای خصوصیات رفتاری منحصربه‌فردی است. به همین سبب، مشاور کنکور باید سواد برقراری ارتباط داشته باشد؛ بتواند از عهده گفتگوهای دشوار بربیاید و با استفاده از تکنیک‌های اقناع، مراجعه‌کننده‌های خود را به‌سمت موفقیت، هدایت کند.

چرا مشاورین باید تعهد داشته باشند؟

مشاوری که تعهد داشته باشد، موفقیت یا عدم موفقیت مراجعه‌کننده‌اش را، به‌عنوان یکی از دستاوردهای خودش در نظر می‌گیرد. به سخن دیگر، تعهد باعث می‌شود که مشاور، همان صبوری و دلسوزی که با فرزند خود دارد را، نسبت به دانش‌آموزانش نشان دهد.

نظم، کلید رسیدن به هر موفقیتی است!

3

بهترین مشاورین کنکور ایران می‌دانند که نظم تا چه اندازه می‌تواند کارایی و اثربخشی دانش‌آموزان را افزایش دهد. به همین دلیل، مشاوری که بتواند مراجعه‌کننده خود را روی نظم نگه دارد و اثرات فوق‌العاده اثر مرکب را به او آموزش دهد، قطعا به نتایج رضایت‌بخشی دست پیدا می‌کند.

معرفی برترین مشاوران کنکور ایران

حال که با مشخصه‌های یک مشاور خوب آشنا شده‌اید، وقت آن است تا با معرفی افراد حرفه‌ای این حوزه، فرآیند برقراری ارتباط با آن‌ها را برایتان راحت کنیم. در فهرست پایین، 7 مشاور برتر را معرفی کرده‌ایم تا در ادامه، به تشریح ویژگی و مزیت‌های هریک بپردازیم:

 • حامد حسینیان
 • علیرضا افشار
 • مهدی باباخانی
 • ایمان سرورپور
 • ندا برهانی نسب
 • مهدی برقعی
 • مهدی نکویی
 • امیر دیبازر

حامد حسینیان، مشاوری صاحب سبک و باسابقه

حامد حسینیان از اولین افرادی بود که کنکور نظام جدید را تجربه کرد. به علت اشتباهات بسیار مشاوران و دبیران در زمان روی کار آمدن نظام جدید، وی مجبور به مطالعه و آزمایش و خطاهای شخصی خود بود. مطالعه چندین کتاب مشاوره، صحبت و همکاری با دو مشاور برجسته کنکور، مطالعه پیوسته مقالات علمی، خواندن مصاحبه صدها رتبه برتر، شنیدن ساعت‌ها پادکست صوتی و چند سال آزمایش و خطا همگی باعث ایجاد تفاوت و تمایز چشمگیر دانش و تجربه وی با سایر مشاورین کنکور شده است.

وی سال‌ها تجربه مشاوره، تولید محتوای آموزشی، برگزاری لایوها و سمینارهای آموزشی دارد. قبولی‌ها و رتبه‌های برتر دانش آموز ایشان از دیگر ویژگی‌های مطرح کننده او هستند. از ویژگی خاص مشاوره با حامد حسینیان میتوان به این موارد اشاره کرد:

 • طراحی شیوه برنامه ریزی هدفگذاری-حجمی-ساعتی که درواقع بهترین و دقیقترین برنامه موجود است
 • طراحی و ایجاد پادکست‌های VIP همیشه دردسترس دانش آموزان
 • پیگیری‌های بی‌وقفه در فضای مجازی همراه با تماس‌های هفتگی
 • همراهی با اولیا برای نتیجه‌گیری بیشتر
 • قدرت تاثیرگذاری بر افراد برای کاهش استرس، افزایش اعتماد به نفس و افزایش آرامش آن‌ها
 • آشنایی کامل به دروس و کنکور نظام جدید
 • سابقه درخشان در مشاوره و کنکور

علیرضا افشار، یکی از بهترین مشاورین کنکور ایران است!

افرادی که می‌توانند در حوزه مشاوره کنکور به شهرت برسند، دارای چند ویژگی برجسته هستند که اگر بخواهیم مهم‌ترین آن‌ها را بیان کنیم، به میزان رضایت مراجعه‌کننده‌ها خواهیم رسید. در واقع، مشاوری که نتواند نظرات مثبت دانش‌آموزان خود را به‌دست بیاورد، هر چقدر هم برای مارکتنیگ و برندینگ هزینه کند، قادر به پیش‌برد اهداف خود نخواهد بود.

در این راستا، علیرضا افشار به‌عنوان مشاوری شناخته می‌شود که خدمات مختلفی را در اختیار مراجعه‌کننده‌های خود قرار می‌دهد. از میان آن‌ها، می‌توانیم به موارد فهرست پایین اشاره کنیم:

 • علیرضا افشار انواع مشاوره‌های خصوصی و غیرخصوصی را ارائه می‌دهد.
 • این مشاور به برگزاری همایش درزمینه مشاوره و انتخاب رشته شهرت دارد.
 • آقای افشار، تحلیل کارنامه فردی دانش‌آموز را در اولولیت اول خود قرار می‌دهد.
 • علیرضا افشار، تست شخصیت شناسی از داوطلب‌ها می‌گیرد.
 • داوطلب توسط آقای افشار، برای نحوه انتخاب رشته متناسب با توانایی‌ها و رتبه، آموزش می‌بیند.

کمتر کسی وجود دارد که مهدی باباخانی را نشناسد!

دومین مشاوری که قصد معرفی او را داریم، مهدی باباخانی است. این مشاور در موسسه‌های گاج و قلم‌چی سابقه فعالیت دارد و اگر از تماشاگران شبکه آموزش هستید، حتما صحبت‌های کمک‌کننده آقای باباخانی را از برنامه‌های مختلف شنیده‌اید.

آقای باباخانی، سالانه فقط 10 داوطلب را برای مشاوره می‌پذیرند، چراکه خدمات ایشان توسط پشتیبان و نیروهای دیگر صورت نمی‌گیرد و خودشان باید در تمام مراحل حضور داشته باشند. پس همان‌طور که قابل پیش‌بینی است، هزینه‌های مشاوره آقای باباخانی به‌عنوان یکی از بهترین مشاورین کنکور ایران، بسیار بالاست.

ایمان سرورپور، یک مشاور قابل اعتماد در زمینه کنکور است!

ایمان سرورپور مشاوری است که تمرکز خود را روی تامین انگیزه مراجعه‌کننده‌های خود قرار داده است، چون همان‌طور که اطلاع دارید، روش‌های دشوار زیادی برای مطالعه وجود دارد، اما اجرای آن‌ها بدون وجود انگیزه، چندین برابر سخت‌تر می‌شود. به همین دلیل، اگر فرزندتان امید زیادی به پذیرش در کنکور ندارد یا داشتن انگیزه و پشتکار مداوم برایش طاقت‌فرسا است، حتما روی کمک‌های ایمان سرورپور حساب باز کنید.

ندا برهانی نسب چه مزیت‌هایی به‌عنوان مشاور کنکور دارد؟

ندا برهانی نسب یکی دیگر از بهترین مشاورین کنکور ایران است. این استاد با سابقه درخشانی که درزمینه پذیرش داوطلب‌های کنکور دارد، می‌تواند بهترین همراه برای ورود دانش‌آموزان به دنیای بزرگ‌تری باشد. شیوه کار خانم برهانی نسب به این صورت است که 60 درصد از تمرکز خود را روی موضوعات علمی قرار داده و 40 درصد باقیمانده را به ایجاد انگیزه در مراجعه‌کننده‌های خود اختصاص می‌دهد. از مزیت‌های دریافت مشاوره با استاد ندا برهانی نسب، می‌توان موارد فهرست پایین را برشمرد:

 • او برنامه‌ریزی‌های منسجم و خوبی در اختیار داوطلب‌های خود قرار می‌دهد.
 • این مشاور برنامه‌های خود را منطبق با آزمون‌های قلمچی می‌چیند.
 • استاد ندا برهانی نسب، از دستیار کمک نمی‌گیرد.
 • دانش‌آموزان موظف هستند تا به‌صورت شبانه و مداوم، یک گزارش از عملکرد خود برایش ارسال کنند.
 • با استاد ندا برهانی نسب، می‌توان در ماه 4 جلسه با شخص او برگزار کرد.

چقدر در مورد کارنامه کاری مهدی برقعی می‌دانید؟

دکتر برقعی را با برنامه‌های سنگین و فشرده می‌شناسند. چون این مشاور بدون کمک گرفتن از دستیار، کارنامه بسیار درخشانی در قبولی کنکور مراجعه‌کننده‌های خود دارد. دکتر مهدی برقعی هر هفته به‌مدت 45 دقیقه، جلسه خصوصی را به‌صورت تلفنی یا حضوری برگزار می‌کند. در کنار این‌ها و طبق برنامه‌ریزی مشخص، کلاس‌های حضوری نیز به شاگردان خود ارائه می‌دهد.

مشاوره‌های دکتر برقعی، 30 درصد انگیزشی و 70 درصد آموزشی و علمی است. به همین دلیل، اگر برای آینده درسی و شغلی فرزندتان، به‌دنبال راهی هستید که کم‌ترین ریسک را به‌دنبال دارد، حتما به دکتر مهدی برقعی که در دسته بهترین مشاورین کنکور ایران قرار می‌گیرد، مراجعه کنید.

یکی دیگر از مشاورهای برتر ایران، مهدی نکویی است!

آقای مهدی نکویی به‌دلیل پختگی و تجربه بالا، گزینه‌ای قابل اعتماد درزمینه مشاوره‌های کنکور و انتخاب رشته هستند. این مشاور با برگزاری ماهانه یک جلسه خصوصی با مراجعه‌کننده‌های خود، می‌تواند نتایج فوق‌العاده‌ای را برای آن‌ها رقم بزند. دکتر نکویی، مراحل مشاوره‌های خود را براساس آزمون‌های قلم چی پیش می‌برد. همچنین سایر جلسات را به دستیارهای باتجربه خود واگذار می‌کند. به‌این‌ترتیب قادر است به داوطلب‌های بیشتری برای رسیدن به موفقیت، کمک کند.

امیر دیبازر، یکی دیگر از بهترین مشاورین کنکور ایران است!

4

امیر دیبازر یک مشاور باتجربه و خبره است که توانایی فوق‌العاده‌ای در برنامه‌ریزی دارد. این مشاور کارگاه‌های آموزشی و کمک‌کننده مختلفی برگزار می‌کند که شرکت در آن‌ها، منجر به کسب موفقیت‌های قابل توجهی می‌شود. جلسات مشاوره با آقای دیبازر به‌شکل گروهی و نیمه‌گروهی اجرا می‌شود که پایه و اساس همه آن‌ها، روی اصول برنامه‌ریزی می‌چرخد. آقای امیر دیبازر به‌دلیل عدم اعتقاد به آموزن‌های آموزشی، شهرت قابل توجهی دارد.

جمع‌بندی

با توجه به این‌که شناخت بهترین مشاورین کنکور ایران باعث می‌شود تا انتخابی هوشمندانه داشته باشید، ما در این مطلب شما را با مشخصه‌های یک مشاور موفق آشنا کردیم. همچنین 7 مشاور برتر ایران که کارنامه درخشانی در سابقه کاری خود به‌ثبت رسانده‌اند را معرفی کنیم. این اساتید عبارت‌اند از: علیرضا افشار، مهدی باباخانی، ایمان سرورپور، ندا برهانی نسب، مهدی برقعی، مهدی نکویی و امیر دیبازر.

دقت داشته باشید که تک‌تک این مشاورها، از ویژگی‌های مطلوبی مثل برنامه‌ریزی درست، جلسات مشاوره تاثیرگذار و تجربه کافی برخوردار هستند. بنابراین، به‌عنوان بهترین کاندید برای رسیدن به هدفی مثل کسب رتبه قبولی در کنکور شناخته می‌شوند.

  جدیدترین مقالات حرفه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای یا

مدیریت آزمون ها

معرفی بهترین موسسات کنکور ایران​

کنکور یکی از پر استرس‌ترین آزمون سنجشی برای دانش‌آموزان ایرانی است. این آزمون به نوعی مشخص کننده وضعیت شغل و رقم زننده آینده هر دانش‌آموز

المپیاد شیمی
مدیریت آزمون ها

راهنمای جامع المپیاد شیمی 1403

المپیاد شیمی یکی از رشته‌های المپیادی است که علاوه بر جذابیت‌های منحصر به فرد خود؛ فرصت‌های تحصیلی، شغلی و مهاجرتی بسیاری دراختیار دانش‌آموزان قرار میدهد.

مشاور کنکور
دانستنی های عمومی کنکور

راهنمای جامع انتخاب مشاور کنکور 1404

کنکور یکی از کلیدی‌ترین آزمون‌های زندگی ماست و انتخاب مشاور کنکور به شیوه درست یک قدم کلیدی برای پیروزی در آن است. اما سوال اینجاست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا