گروه آموزشی حرفه‌ای‌یا

گروه آموزشی حرفه‌ای‌یا متشکل از دانشجویان رشته‌های برتر کشوره که در زمینه مشاوره غیرحضوری کنکور و تالیف کتب آموزشی فعالیت میکنه. نسل ما اولین فارغ‌التحصیلان نظام جدید آموزشی کشور (۳-۳-۶) که به خوبی بروضعیت جدید کنکورها احاطه داره. ما فعالیت خودمون رو از آبان سال ۱۳۹۸ آغاز کردیم و تا کنون صدها ساعت ویس، ویدیو و مقاله آموزشی تولید و منتشر کردیم. تیم آموزشی حرفه ای یا همواره در تلاش تا با قرار دادن علم و آگاهی لازم در زمین کنکور، آفاتش رو از بین ببره و ثمراتش رو چند برابر کنه. ویژگی گروه آموزشی ما، خدمات متمایز،متقاوت و حرفه ای اون که تفاوتی محسوس بین ما و دیگران ایجاد میکنه. در ادامه با برخی از ویژگی‌های کلیدی حرفه‌ای‌یا آشنا خواهید شد:

بیشترین نسبت خدمت به قیمت

حرفه‌ای‌یا بیشترین خدمات نسبت به هزینه رو ارائه میده. ما همواره درحال رصد کردن قیمت و خدمات سایر رقبامون هستیم تا مطمئن باشیم نهایت انصاف رو در قیمت‌گذاری‌هامون به خرج میدیم. علاوه بر اون همیشه در ارائه خدمات یک قدم جلوتر هستیم و این رو همه دانش‌آموزان ما حس میکنند.

کنفرانس گروه آموزشی حرفه ای یا
کنفرانس گروه آموزشی حرفه ای یا

تعهد بر کیفیت

ما بر کیفیت کار خودمون تعهد داریم و همواره در پی کسب رضایت بیشتر دانش‌آموزان هستیم. در بخش مشاوره کنکور، هریک ما از ما با مشاورین مختلف کار کرده، با رتبه‌های برتر زیادی گفتگو و پرسش و پاسخ داشته، کتاب‌های آموزشی مشاوره رو مطالعه کرده، از مقالات، ویدیوها و ویس‌های آموزشی استفاده کرده و نهایت خودش همه این‌ها رو در مسیر کنکور تجربه کرده. مجموعه دانش حرفه‌ای‌یا حاصل سال‌ها تجربه و دانش ده‌ها مشاور و صدها رتبه برتره که به‌صورت ۲۴ جلسه آموزشی دراومده و همواره درحال گسترش. جلسات آموزشی ما جدا از تماس‌ها و پیگیری‌ها در اختیار دانش‌آموزان قرار میگیره و دسترسی اون‌ها به این جلسات دائمی. همچنین گروه ما در بخش تالیفات، زیروبم بهترین کتاب‌های آموزشی کنکور رو درآورده تا مطمئن بشه اثری فاخر به دست شما میرسه. ما برای تالیفاتمون ساعت‌ها زمان و انرژی گذاشتیم و بارها دورشون کردیم و برای اطمینان از کیفیت کار ابتدا دراخیتار دانش‌آموزانمون قرار دادیم و نهایت پس از طی مسیری طولانی با طراحی شکیل اقدام به انتشارشون کردیم.

هنوز هم سوال دارید؟ ( با ما در تماس باشید)