گروه آموزشی حرفه‌ای‌یا

گروه آموزشی حرفه‌ای‌یا متشکل از دانشجویان رشته‌های برتر کشوره که در زمینه تالیف کتب آموزشی فعالیت میکنه. نسل ما اولین فارغ‌التحصیلان نظام جدید آموزشی کشور (۳-۳-۶) که به خوبی بروضعیت جدید کنکورها احاطه داره. ما فعالیت خودمون رو از آبان سال ۱۳۹۸ آغاز کردیم و تا کنون صدها ساعت ویس، ویدیو و مقاله آموزشی تولید و منتشر کردیم. تیم آموزشی حرفه ای یا همواره در تلاش تا با قرار دادن علم و آگاهی لازم در زمین کنکور، آفاتش رو از بین ببره و ثمراتش رو چند برابر کنه. ویژگی گروه آموزشی ما، خدمات متمایز،متقاوت و حرفه ای اون که تفاوتی محسوس بین ما و دیگران ایجاد میکنه. در ادامه با برخی از ویژگی‌های کلیدی حرفه‌ای‌یا آشنا خواهید شد:

بیشترین نسبت خدمت به قیمت

حرفه‌ای‌یا بیشترین خدمات نسبت به هزینه رو ارائه میده. ما همواره درحال رصد کردن قیمت و خدمات سایر رقبامون هستیم تا مطمئن باشیم نهایت انصاف رو در قیمت‌گذاری‌هامون به خرج میدیم. علاوه بر اون همیشه در ارائه خدمات یک قدم جلوتر هستیم و این چیزی که همه دانش‌آموزان ما احساس خواهند کرد.

 

کنفرانس گروه آموزشی حرفه ای یا
کنفرانس گروه آموزشی حرفه ای یا

تعهد بر کیفیت

ما بر کیفیت کار خودمون تعهد داریم و همواره در پی کسب رضایت بیشتر دانش‌آموزان هستیم. هریک ما از ما با مشاورین مختلف کار کرده، با رتبه‌های برتر زیادی گفتگو و پرسش و پاسخ داشته، کتاب‌های آموزشی مشاوره رو مطالعه کرده، از مقالات، ویدیوها و ویس‌های آموزشی استفاده کرده و نهایت خودش همه این‌ها رو در مسیر کنکور تجربه کرده. مجموعه دانش حرفه‌ای‌یا حاصل سال‌ها تجربه و دانش همواره درحال گسترش. گروه ما در بخش تالیفات، زیروبم بهترین کتاب‌های آموزشی کنکور رو درآورده تا مطمئن بشه اثری فاخر به دست شما میرسه. ما برای تالیفاتمون ساعت‌ها زمان و انرژی گذاشتیم و بارها دورشون کردیم و برای اطمینان از کیفیت کار ابتدا دراخیتار دانش‌آموزانمون قرار دادیم و نهایت پس از طی مسیری طولانی با طراحی شکیل اقدام به انتشارشون کردیم.

هنوز هم سوال دارید؟ ( با ما در تماس باشید)