پشتیبانی و مشاوره خرید:

0917- 200 1422

5
0
0
Subtotal: تومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

درباره ما

شروع فعالیت حرفه‌ای‌یا

گروه آموزشی حرفه‌ای‌یا فعالیت خودش رو از آبان سال 1398 آغاز کرد (همین قرن پیش بود که شروع کردیم، یادش بخیر!) با این هدف که بتونه تغییری در روند آموزشی ایجاد کنه. سودای یه کار جدید و جذاب و باکیفیت تو سر داشتیم. سختی‌های سال کنکور رو چشیده بودیم، نرسیدن ها و شکست خوردن ها رو تجربه کردیم، راه اشتباه زیاد رفته بودیم و خلاصه اشک زیاد ریخته بودیم. همین ها هم باعث شده بود که نخوایم تجارب تلخ مسیر ما برای افراد دیگه تکرار بشند و از مسیر تحصیلی دوران دبیرستان یه خاطره تماما خوش بمونه برای بچه ها! روزهای سخت ما انگیزه ما شد بلکه بتونیم روزهای بهتری رو برای شما مهیا کنیم.

کنفرانس حرفه ای یا مدرسه تیزهوشان
کنفرانس حرفه‌ای‌یا مدرسه تیزهوشان
کنفرانس گروه آموزشی حرفه ای یا
کنفرانس حرفه‌ای‌یا مدرسه خلیج فارس

در ادامه مسیر

شروع کار با من (حامد حسینیان) و رفیقم عماد سلامی رقم خورد.  فعالیت اولیه ما در حوزه مشاوره کنکور بود که با تهیه کنفرانس ها و  جلسات آموزشی از پیش آماده و خلاصه ها و دستنویس ها و تماس های تصویری تا جایی که تونسته بودیم بهش قدرت داده بودیم و متمایزش کرده بودیم. در همین حین بود که بانک نکات زیست شناسی رو برای اولین بار، اونم برای دانش آموزان خودمون تهیه کردیم.

در حال حاضر

بانک نکات زیست استقبال بینظیری داشت، ازش تعریف و تمجید میشد و میدیدم که داره به دانش‌آموزان کمک میکنه. به این نتیجه رسیدیم که این کار میتونه میونبری باشه برای رسیدن به تسلط در دروس مختلف! راهی برای دردسترس قرار دادن نکاتی که خیلی وقت ها به صورت انحصاری نگه داشته میشدن. همین ما رو به فکر انداخت که کتاب ها رو گسترش بدیم. حسابی روی محتوا کتاب کار کردیم و وقت گذاشتیم، به صفحه آرایی و طراحی جلد پرداختیم، نکات رو طبقه بندی کردیم، بارها برای تصحیح دراختیار دانش‌آموزان قرارش دادیم و هزاران کار دیگه که میتونید در صفحه محصولات ما مطالعه کنید. الان که چندسالی از شروع کارمون گذشته، همچنان ذوق و شوق اوایل کار رو داریم و باحوصله به تقویت و توسعه محصولات آموزشیمون مشغولیم.

پیمایش به بالا