پشتیبانی و مشاوره خرید:

0917- 200 1422

5
0
0
Subtotal: تومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

معرفی جامع منابع کنکور برای رتبه شدن

عناوینی که خواهید خواند

سلام و وقت بخیر خدمت حرفه‌ای‌یای عزیز، با شما هستم با معرفی منابع کنکور به سبک حرفه‌ای‌یا و برای حرفه‌ای‌یا! اما قبلش حتما حتما باید یک مقدمه واجب داشته باشیم! پس قبل اینکه بریم سر اصل مطلب حتما با دقت مقدمه رو بخونید! در نهایت هم یک سری نکات برای مدیریت بهتر منابع به شما گفته میشه که مطمئنا میتونه برای مدیریت این مساله ضروری در سال کنکور کمک زیادی بهتون کنه!

نکات ضروری اولیه در انتخاب منابع

1. بهترین منابع نظام جدید لزوما با نظام قدیم مطالقت ندارند!

این معرفی منابع کاملا مطابق با نظام جدید هست. متاسفانه بعضی از مشاوران دیر خودشان رو به روز میکنند و شک نداریم هنوز بعضی مشاوران دقتی روی این موضوع مهم ندارند و معرفی منابعشون با توجه به نظام قدیم هست.

بگذارید یک مثال بزنم؛ کتاب زیست نشر الگو نظام قدیم عالی بود ولیکن در نظام جدید یک فاجعه بود که اصلاحیه ها و به روزرسانی های مکرر هم به زور میتونستند به دادش برسند. این کتاب اکنون مقداری بهبود پیدا کرده، ولی با این حال کتاب های خیلی بهتری موجود هست که به راحتی میتونیم از نشرالگو چشم پوشی کنیم. یا فیزیک میکرو نقره‌ای نظام جدید که اصلا در حد اسم نظام قدیمش عمل نکرده.

\"کمدی کتابخونه یک کنکوری

2. هیچ انتشاراتی (مثل ما آدم‌ها) کامل نیست!

یادتون باشه که قرار نیست یک انتشارات همه کتاب‌هاش خوب باشه. همچنین قرار نیست یک مدل کتاب از یک انتشارات مثلا میکرو نقره‌ای گاج یا نردبام خیلی سبز بی‌نقص و همواره عالی باشند. حتی فراتر از اون در یک کتاب قرار نیست همه فصل‌ها به یک میزان خوب باشند. مثلا کیفیت هر فصل تحت تاثیر رشته دانشگاهی و تجربه تدریس اون مولف قرار میگیره.

3. برای تهیه منابع کنکور همیشه به روز باشید

کتاب های بهتر مدام در دست تولید و این لیست کاملا اپدیت‌پذیر بوده و هست و خواهد بود؛ اما به هیچ وجه دغدغه‌ای نسبت به کتاب‌های بهتر و بیشتر نداشته باشید. تعداد زیاد کتاب‌ها باعث سردرگمی میشه. گروه ما سعی میکنه همواره منابع جدید رو بررسی کنه و این مقاله رو به روز و معتبر نگه داره. پس کافیه به همین یک مقاله ما اکتفا و اعتماد کنید.

4. وسواس بی وسواس!

اگه کتابمون ایراد بزرگ خاصی نداره و غیراستاندارد نیست، هیچ نیازی به فکر کردن برای کتابی دیگه نیست. استفاده از منبع جدید فقط در شرایطی که مشاور (یا فردی آگاه نسبت به کنکور) صلاح بدونه باید صورت بگیره و حساب شده باشه و گرنه موجب اتلاف وقت خواهد شد!

\"درباره

5. تهیه منابع کنکور یک چیز کاملا شخصی!

منابعی که تهیه میکنید باید مختص خودتون باشه! مثل لباس‌هاتون! با توجه به این نکته که خوشبختانه یا متاسفانه تنوع منابع کنکور سرسام‌آور شده؛ امکان شخصی‌سازی منابع هم بیشتر از قبل مهیاست! یادتون باشه به هیچ وجه وقتتون رو با مقایسه کتابهاتون با دوستانتون هدر ندید! قرار نیست یه چیزی که واسه یکی جواب داده لزوما برای ما هم جواب بده!

هنگام تهیه منبع به سطح درسیتون، سطح کتاب تست، حجم منبع، فرصتی که تا کنکور براتون باقی مونده توجه کنید و ترجیحا با یه فرد آگاه هم مشورت کنید!

و برسیم به معرفی جامع منابع کمک آموزشی کنکور

برای جلوگیری از افزایش بی رویه حجم مقاله سعی کردیم تنها به نام بردن و مقداری توضیح درمورد کتاب های سطح اول یا مطرح بسنده کنیم و نه اونکه همه کتاب ها را معرفی کنیم و پوشش بدیم. اگر که منبعی تهیه کردید و راجع بهش سوال دارید حتما برامون کامنت کنید و ازمون بپرسید. بحث منابع مناسب با جمعبندی هم که بحث جداگانه‌ای که انشالله به طور مفصل بهش خواهیم پرداخت.

نکته دیگه درمورد کتاب های عمومی هست. با توجه به تغییرات اخیر از سال 1402 تنها دروس تخصصی رو در کنکور خواهیم داشت. با این حال ما معرفی منابع این دروس رو هم در انتها آوردیم برای افرادی که ضعیف هستند و میخوان پایه درسی خودشون رو ارتقا بدند.

معرفی منابع ریاضی

\"معرفی How to select proper mathematic book

 1. توصیه اولم ریاضی مهروماه جامع (نه پایه به پایه) هستش. درسنامه های کتاب اعتدال رو رعایت کرده و نه زیادی خلاصه است و نه طولانی. سطح تست های کتاب خوب و باکیفیت هستش. تست های این کتاب به خوبی مباحث رو پوشش دادند. در انتهای هرفصل هم یک آزمون 10 سوال آورده شده.
 2. پیشنهاد دومم ریاضی خیلی سبز جامع است. سطح تست های خیلی سبز پایین‌تر ولی از طرفی درسنامه‌های مفصلتر و روونتری داره و بهتر آموزش میده. اگر دانش آموز متوسط رو به پایین باشید بهتره که با این کتاب کارتون رو شروع کنید. (در کتاب های پایه به پایه خیلی سبز هم مشابه جامع خیلی سبز روند مشابهی وجود داره)
 3. کتاب ریاضی میکروطلایی جامع گاج از نظر درسنامه و تست ها کتابی هم سنگ خیلی سبز. این کتاب خلاصه‌ای از فصل ها هم درون خودش قرار داده. توصیه اول همون خیلی سبز هست ولی اگر تهیه شده نیازی به تعویض نیست.
 4. ریاضیات نشرالگو پایه به پایه: از نظر درسنامه چکیده هست و چنگی به دل نمیزنه و نمیشه روش حساب کرد برای آموزش ولی از نظر تستی سطح خوب و بالایی داره و کامل هستش از این نظر.
 5. ریاضیات آی کیو جامع گاج: برای سطوح بالاتر کتاب توصیه شده هست. چندان نیازی به درسنامه این کتاب نیست چراکه کسی که سراغ این کتاب میاد بیشتر دنبال تست باید باشه و نه آموزش. درسنامه در جلدی جدا گذاشته شده و میتونید تهیه نکنید.
 6. ریاضی نربام خیلی سبز: درسنامه های این کتاب برای آموزش مناسب نیست و مختصره! از نظر سطح تستی متوسط رو به بالا است اما بعضی از تست ها هم خارج از چهارچوب. آیکیو گاج ترجیح داده میشه اما اگر تهیش کردید ارزش کار کردن رو داره.
 7. در کتاب های پایه به پایه آموزش شگفت انگیز ریاضی خیلی سبز سبکش مشابه سیرتاپیاز که آموزش داره و سوالات تشریحی و تستی. این کتاب از نظر درسنامه واقعا خوب عمل کرده اما تعداد تست‌های پایینی داره.

نهایتا هم کتاب‌های ریاضیات تخت سیاه، آبی قلمچی، سه سطحی قلمچی، راه اندیشه (تگزاس) رو جزو کتاب های مردود اعلام میکنم.

بهترین کتاب های کمک درسی زیست

\"معرفی How to select proper biology book

 1. اولین پیشنهاد من میکرو طبقه بندی گاج حمیدرضا زارع است. هم درسنامه خوبی دارند و هم از نظر تستی عملکرد خیلی خوبی داشتند. حجم درسنامه ها مفید، نه مثل نشرالگو بی روح و ضعیف و کم حجم و نه مثل خیلی سبز سرشار از زیاده گویی.
 2. گزینه دوم زیست پایه به پایه خیلی سبزه. اما درسنامه ها بیش از حد طولانین. این کتاب برای کسایی که در یادگیری زیست مساله دارند توصیه میشه چون درسنامه هاش میتونند مبحث رو به خوبی براتون جا بندازند. از نظر سطح تستی هم شاید نصف تست ها برای آموزش خوب هستند ولی در کل قراره کلی نکته ازش یاد بگیرید و سطح رضایت بخشی داره.
 3. گزینه بعدی کتاب زیست جامع خیلی سبز معروف به پینوکیو. این کتاب در سه جلد تالیف شده (تست، پاسخنامه، درسنامه)؛ که خب لزوما نیازی به خرید درسنامه نیست، هرچند درسنامه‌ها هم خوب و طبقه بندی شده هستند. سطح تستی هم باکیفیت و گلچین شده هست و در جلد پاسخنامه هم علاوه بر پاسخ تشریحی کادرهای خوبی گنجونده شده.
 4. اگر کسی هنوز توقع سطح تست بالاتری داره باید سراغ آیکیو بره. این کتاب رو میتونیم بگیم همسنگ زیست جامع میکروطبقه بندی گاج هست اما شاید یک مقدار بهتر.
 5. برای پایه دوازدهم کتابی که توصیه میشه فانتوم هست که به طور خلاصه ویژگی های لازم برای یک کتاب زیست رو در خودش داره.
 6. خط فکری نشردریافت که برای یازدهم و دوازدهم هم اومده که فوق العاده پرنکته و ترکیبی هست. ام این کتاب ها هیچ درسنامه ای ندارند (فقط یکسری کادرهای آموزشی) و همچنین بسیار بی نظم و بدون طبقه بندی هستند. ترکیب هایی که با مباحث جلو و عقب انجام میشه برای دانش آموزی که همه مباحث رو نخونده مثل یک سرعتگیر عمل میکنند. همچنین متاسفانه کلمات نظام قدیم هم در این کتاب به کار گرفته شده که یک عیب محسوب میشه. این کتاب برای جمعبندی بعد از دوران عید که تمام مباحث خونده شده میتونه مناسب‌تر باشه.
 7. برای سطوح بالا کتاب آیکیو گاج توصیه میشه. حالا چه پایه به پایش (که برای هر پایه نشر شده) و چه جامعش. این کتاب اگر خیلی سبز و میکرو حمیدرضا زارع رو خونده باشید بازم میتونه راضی نگهتون داره و ارتقاتون بده. در همین شرایط پینوکیو و میکرو جامع قطعا نمیتونند اینکارو چندان به درستی انجام بدند. این کتاب جدول های خوبی هم برای دوره و جمعبندی داره.
 8. کتاب میکروطبقه بندی جامع گاج (با نویسند متفاوت نسبت با تک پایه ها داره) کتاب خوش تالیفی هست که سطح تستی مناسب و روبه بالایی داره. دو جلد هست و فاقد درسنامه است و به جاش در پاسخنامه کادرهای آموزشی داره. اگر دنبال تست های سطح بالاتر هستیم آیکیو مناسبتر هست. سطح تست های پینوکیو و میکرو جامع از تک جلدی های بازار مقداری بالاتر هستند.
 9. زیست گیاهی خیلی سبز از کتاب های خوب برای جمعبندی این مبحث هستش. تخته سیاه هم کتاب موضوعی برای گیاهی داده ام خیلی سبز واقعا بهتر عمل کرده.
 10. نشرالگو چاپ های قدیمش جز کتاب های آشغال بود. در چاپ های جدید که روش نوشته شده نسل جدید از نظر تستی بهتر شدند ولی بازم از نظر درسنامه و آموزش چنگی به دل نمیزنند.
 11. کتاب های فاگو چون درسنامه محور هستند و درسنامه های قطور و طولانی دارند توصیش نمیکنم. نکات باید با تست زنی یاد گرفته بشه و خوندن درسنامه برای یادگیری حوصله سربر و کم بازده و غیرعلمی.
 12. درسنامه های زیست کامل میکروطلایی گاج هم رد صلاحیت میشه. به علت حجم خیلی زیادی که داره (حدود هزارصفحه) (مشابه فاگو). اما جلد تست این کتاب تست های مناسب و استانداردی داره. با این حال میکروجامع و پینوکیو خیلی سبز گزینه های بهتری هستند.
 13. متن و مکث گاج فقط درسنامه است و بدون تست که شامل نمودار درختی و قیدها میشه و درکل کتاب مناسبی هست اما الزامی به تهیش نیست.
 14. کتاب های تخته سیاه پایه به پایه نسبت به رقبا چه از نظر درسنامه و چه تست حرف خاصی برای گفتن نداره.
 15. زیست جامع مهروماه کتابی هست که قابل قبول اما هنوز گزینه های بهتری نسبت بهش وجود داره. اگر تهیه شده میشه به عنوان کتاب اولتون باهاش ادامه داد.

در آخر هم جا داره یادی کنم از کتاب تالیفی خودمون؛ بانک نکات جامع زیست. ما شیره اکثر منابع بالا، به علاوه آزمون‌های آزمایشی و جزوات دبیرها رو کشیدیم و طبقه بندیشون کردیم و اسمش رو گذاشتیم بانک نکات. توضیحات اضافه نمیدم کافیه با کلیک روی اسمش یا در فروشگاه سایت وارد صفحش بشی؛ توضیحات کامل و جامع ارائه شده.

بهترین منابع درس فیزیک

\"معرفی How to select proper physics book

 1. اولین توصیم خیلی سبز پایه به پایه هست. هم از نظر تستی و هم درسنامه کتاب خوب و استانداردی و برای شروع توصیه میشه.
 2. گزینه مناسب بعدی خیلی سبز جامع چهارجلدی که میتونه برای شروع مورد استفاده قرار بگیره. از نظر درسنامه و تست‌ها کتاب استانداردی. در انتهای هرفصل این کتاب هم آزمون پایان فصل قرارداده شده که ایده جالبی، چرا که مهمترین تیپ تست ها و نکات رو درشون قرار میده.
 3. مهروماه جامع مطابق خیلی سبز جامع کتاب خیلی خوبی برای شروعه. این کتاب مقداری از نظر سطح تست ها بالاتره. این کتاب بخشی برای تست های سطح بالا در نظر گرفته و در انتهای هر فصل هم آزمون قرار داده شده. روی مهروماه های تک پایه هم میشه حساب کرد و همسنگ تکپایه های خیلی سبز هستند.
 4. فیزیک جامع تجربی خیلی سبز تک جلدی هم از نظر درسنامه هم از نظر تست گزینه خیلی خوبیه. ولی تعداد تست کمی داره و از هر تیپ تست یک یا نهایتا دو تست آورده شده. اگر دانش آموز ضعیف باشه این کتاب شاید نتونه اونقدر کمک کنه؛ چراکه نیاز داره تست‌های تمرینی بیشتری داره. با این حال اگر کسی بخواد برای آموزش زمانی که تو دوران جمعبندی کتاب تهیه کنه این کتاب رو توصیه میکنم.
 5. میکروطلایی هم مشابه خیلی سبز تک جلدی جامع است که به صورت جمع و جوری کار کرده. تست ها طبقه بندی خوبی دارند و انواع تیپ تست ها تا حدود زیادی پوشش داده میشه. با این وجود در بحث تست هنوز نواقصی داره.
 6. میکرو نقره‌ای چندان توصیه نمیشه و اون کیفیت و زبانزد بودنش مربوط به زمان نظام قدیم میشه. درسنامه ها مناسب اما نسبت به خیلی سبز و مهروماه جامع خلاصه تره و اون ها عملکرد بهتری داشتند. از نظر تست ها همه تیپ تست ها رو پوشش نمیده و بخش های خارج از چهارچوب کتاب هم درون خودش گنجونده.
 7. برای سطح بالاتر نردبام های خیلی سبز میتونند گزینه خوبی باشند مخصوصا نردبام یازدهم. درسنامه ها جمع و جور و نکته محور هستند و سطح تست ها از متوسط تا سخت چیده شده.
 8. کتاب نشرالگو فیزیک دارای تست های سطح بالایی اما از نظر درسنامه چندان چنگی به دل نمیزنه. قرار نیست تو بحث آموزش کمکی کنه اما برای زدن تست بیشتر و سطح بالا میتونه تهیه شه. اما همچنان اولویتتون نردبام باشه تا نشرالگو.

اگر دانش‌آموزی واقعا در فیزیک ضعیفه میتونه از آموزش شگفت انگیز خیلی سبز استفاده کنه. این کتاب درسنامه روان و جامع و مفصلی داره که میتونه عالی باشه. اما مسلما قرار نیست از نظر تست ما رو بی‌نیاز کنه و برای این امر به یک منبع تکمیلی نیاز داریم.

شیمی

\"معرفی How to select proper chemistry book

 1. اولین کتابی که معرفی میکنم خیلی سبز هست. هم از درسنامه خوب عمل کرده و هم سطح تست ها قابل قبول (اما سطح بالا و سخت کمتر داره). پیشنهاد اول کتاب‌های خیلی سبز هستند و برای سطوح بالاتر میشه سراغ سایر کتاب ها رفت.
 2. گزینه بعدی مبتکران واجب تک جلدی. برای دوازدهم فقط دوجلدی هست اما برای دهم و یازدهم تک جلدیش هم موجوده. حتی نسخه تک جلدی این کتاب ها هم نسبت به سایر کتاب‌های بازار قطورتر هستند و درسنامه‌ها سنگین و طولانین. پس دوجلدی‌ها چندان توصیه نمیشن چراکه از طرفی هم حوصله سربر خواهند بود. مجموع حجم تک جلدی های دهم و یازدهم و دو جلد دوازدهم حدود دو برابر مجموع حجم خیلی سبز سه پایه میشه. مبتکران گزینه کاملتری نسبت به خیلی سبز محسوب میشه و ضعیف تا قوی رو میتونه بهتر پوشش بده.
 3. کتاب آیکیو جامع گاج برای سطح بالاتر کتاب خیلی خوبی هست. به جلد درسنامه این کتاب نیاز چندانی نیست و فقط جلد تست ها و پاسخنامه کفایت میکنه. خوشبختانه تست های سخت این کتاب سخت استانداردی هستند.
 4. یک گزینه خیلی خوب دیگه برای سطوح بالاتر نردبام شیمی خیلی سبز. فعلا فقط یازدهم و دوازدهم این کتاب موجوده. این کتاب درسنامه قوی نداره ولی خب اصلا هدف از تهیه این کتاب هم نباید درسنامش باشه.
 5. کتاب میکرونقره ای گاج نوشته پویا الفتی و امیرحسین کریمی هم از نظر درسنامه خیلی خوب و کامله. سطح تست ها بالاست و به عنوان کتاب اول توصیه نمیکنم.
 6. کتاب های نشرالگو شیمی توصیه نمیشه. از نظر درسنامه سطح متوسطی داره و از نظر تست ها ضعیف.
 7. کتاب جامع خیلی سبز مجموعا حجمی نصف تک جلدی های سه پایش داره. برای افرادی که زمان کمتر و محدودتر دارند این کتاب توصیه میشه. از نظر درسنامه خلاصه تر هست و تعداد تست کمتری رو پوشش میده؛با این حال در مجموع کتاب کاملی هست.
 8. کتاب میکرو نقره‌ای جامع و مهروماه جامع هم کتاب‌هایی هستند که همسنگ خیلی سبز جامع هستند و اگر به جای خیلی سبز جامع تهیه شدند مساله ای نخواهد بود.
 9. میکروطلایی جامع گاج حجم زیادی داره و از نظر تست ها در سطح رقبا نیست و جز کتاب های توصیه شده محسوب نخواهد شد.
 10. کتاب موضوعی مسائل شیمی خیلی سبز هم از کتاب های خیلی خوب هست. هم درسنامه و هم تست های مناسبی داره. با توجه به تعداد زیاد سوالات محاسباتی درس شیمی ارزش خرید این کتاب بیشتر خواهد شد.
 11. نهایتا هم تک پایه‌هایی مثل سیرتاپیاز و مهروماه جامع چندان عملکرد قابل قبولی در شیمی نداشتند.
 12. آخرین و حتی واجبترین کتابی که توصیه میکنم هم بانک نکات شیمی حرفه ای یاست. این درس هم نکات خیلی زیادی داره که برای داشتنشون باید زمان مدیدی وقت بگذارید و هزینه گزافی رو هم بپردازید. همچون بانک نکات زیست، برای شیمی هم کتابی تهیه کردیم که دسترسی شما رو به همه نکات این درس مهیا کنه.

ادبیات

 1. پیشنهاد من مجموعه کتاب‌های موضوعی دکتر هامون سبطی انتشارات نشر دریافته. این کتاب‌ها میتوانند کمک بسزایی به شما در یادگیری و علاقمند شدن به درس ادبیات کنند. این کتاب ها آموزش محور هستند و تست زیادی ندارند؛ که با سیستم جدید چندان هم نیازی به تست ادبیات ندارید!
 2. مجموعه کتاب های موضوعی هفت خان خیلی سبز پاسخنامه های پروپیمونی دارند. نتیجتا برای یادگیری میتونند یار و یاور ما باشند. سطح تست ها هم متوسط و چندان اذیت نخواهد کرد.
 3. میکرو طلایی موضوعی، کتابی با عملکرد خوب که میتونه چه برای آموزش و چه برای سنجش خودتون روش حساب باز کنید. دقت کنید منظور مینی میکروهای موضوعی نیست ها!
 4. کتاب‌های موضوعی نشرالگو از نظر درسنامه و پاسخنامه چندان چنگی به دل نمیزنند اما بانک تست خوبی محسوب میشن. نیاز به تست هم چندان مطرح نیست، نتیجتا میتونید بیخیال این کتاب بشید.
 5. کتاب های تست پایه به پایه رو قبلا توصیه نمیکردم چرا که برای تست و کنکور کتاب های موضوعی خیلی سرتر بودند. اما الان برای اینکه بتونید اون پایه رو یاد بگیرید گزینه خوبی خواهند بود.

برای امتحانات تشریحی:

 1. شب امتحان خیلی سبز
 2. امتحانت مهروماه
 3. 6420 گاج
 4. ماجرای من و درسام خیلی سبز
 5. آموزش شگفت انگیز خیلی سبز
 6.  کتاب کار خیلی سبز
 7. سیرتاپیاز گاج

اینکه کدوم یک رو انتخاب کنید بیشتر به این برمیگرده که دنبال چه مقدار درسنامه و چه میزان تمرین هستید. برخی بخش تمرین هاشون پررنگ‌تره برخی بخش درسنامه‌هاشون. همچنین سطح شما هم اهمیت داره. اگر ضعیف هستید سراغ کتاب های کاملتر با حجم بیشتر برید. اگر فقط برای شب امتحان میخواید مقداری تمرین داشته باشید 6420 یا منودرسام خیلی سبز رو توصیه میکنم.

عربی

 1. کتابی که میشه برای این درس پیشنهاد کرد، کتاب عربی خیلی‌سبز است. میتونید از کتاب عربی جامع خیلی سبز هم استفاده کنید؛ تفاوت زیادی با کتابهای هر پایش نداره.
 2. کتاب دیگه‌ای که توصیه میشه میکرو طلایی موضوعیه  (دوباره دقت شه با مینی میکرو طلایی اشتباه نشه) که عملکرد خوبی از نظر درسنامه و تست ها داشته. توصیه اینه پس از کار کردن خیلی سبز به سراغ این کتاب بیاید. (چرا که یک دور عربی رو درس به درس کار کردن میتونه برای شروع خوب باشه.)

اما با این حال این کتاب ها هدف اصلیشون تست! اگر میخواید برای آزمون های تشریحی آماده بشید توصیه من مشابه کتاب‌های ذکر شده برای ادبیات.

دینی

کتاب سفیر خرد مسلم بهمن آبادی، کتاب دینی جامع خیلی‌سبز زهرا سمیعی عارف، کتاب میکروطبقه بندی نقره‌ای و طلایی و کتاب سیرتا پیاز همگی از کتاب های عالی حوزه تست بودند. در نسخه جدید کنکور تهیه کتاب های تشریحی منطقی‌تر خواهد بود.

زبان

کتاب جامع مبتکران شهاب اناری، جامع خیلی‌سبز رضا کیاسالار و جامع میکرونقره‌ای گاج از بهترین کتاب‌ها برای تست‌زنی بودند. دقت داشته باشید کتاب مبتکران شهاب اناری به طور مختصر اما خوب به پایه دهم و یازدهم پرداخته اما محوریتش بر روی دوازدهم است.

همچنین با توجه به اهمیت کلوز و درک متن میتوانید از کتاب های موضوعی این زمینه همچون پت و متن خیلی سبز، از متن نترسیم کیاسالار و مبتکران شهاب اناری استفاده کنید.

نظر شما چیه؟

خوب این هم از معرفی منابع! همچنین توصیه میکنم برای اطلاع بیشتر از مدیریت منابع یک رتبه برتر، مقاله تمام منابع من در سال کنکور نوشته محمدعماد سلامی دانشجوی پزشکی تهران رو هم مطالعه کنی.

\"نظراتتان

خوب حالا بگید تجربه و نظر با ارزش شما چیه؟ برامون کامنت کنید و در انتخاب منابع بهتر به دوست‌هاتون کمک کنید. اگر هم سوالی داشتید که مسلما در خدمتتون هستم، حتما بپرسید.

بهترین منابعی که در کنکور نیاز دارید رو در این مقالات پیدا میکنید:

  جدیدترین مقالات حرفه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ای یا

بهترین مشاورین کنکور ایران
معرفی منابع کنکور

آیا بهترین مشاورین کنکور ایران را می‌شناسید؟

لقب بهترین مشاورین کنکور ایران به کسانی داده می‌شود که دارای 5 ویژگی باشند. این مشخصه‌ها عبارت‌اند از: داشتن دانش فنی، تجربه، سواد برقراری ارتباط، تعهد و نظم.

معرفی بهترین دبیران شیمی کنکور
معرفی منابع کنکور

معرفی بهترین دبیران شیمی کنکور

اهمیت درس شیمی در کنکور سراسری و تاثیری که روی رتبه داوطلب داره، آشنایی با بهترین دبیران شیمی کنکور رو به یک مسئله مهم و

معرفی بهترین اساتید درس زیست شناسی کنکور
معرفی منابع کنکور

معرفی بهترین اساتید زیست شناسی کنکور

شناخت بهترین اساتید زیست شناسی کنکور با توجه به اینکه این درس، مهم‌ترین درس تخصصی رشته علوم تجربیه و بالاترین ضریب رو در بین دروس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا